SIS SEMIFINALISTES AL MÀSTERS PROVINCIAL DE TENNIS
Després del primer cap de setmana de competició, fins a sis jugadors del Club Tennis Urgell han aconseguit entrar en set semifinal
Icar Caselles ho farà per partida doble en les categories de Júnior i Absolut masculí.
Els seus companys Nil Rubio (Benjamí), Jan Rubio (Infantil), Gerard Farré (Cadet), Raúl Galiano (Cadet) i Mireia Pérez (Absolut) també entraran competició en les dues darreres jornades que es disputaran aquest cap de setmana a les instal·lacions del Sícoris Club.
Aquests han estat els resultats dels nostres jugadors al Màsters Provincial aquest cap de setmana:
BENJAMÍ MASCULÍ (FASE GRUPS)
Nil Rubio guanya a Juan A. Mayoral (Sícoris Club) 6/3 2/6 10/7
Nil Rubio guanya a Lande Culleré (CT Lleida) 6/1 6/4
Nil Rubio guanya a Alejandro García (CT Lleida) 6/1 7/5
INFANTIL FEMENÍ (FASE GRUPS)
Marlen Bosch perd amb Ariadna Garreta (CN Lleida) 6/0 6/2
Marlen Bosch perd amb Cristina Parejo (CN Lleida) 6/2 6/3
Amb aquests resultats queda fora de semifinals
INFANTIL MASCULÍ
Jan Rubio perd amb Gerard Pascual (CT Lleida) 6/4 6/2
Jan Rubio guanya a Emili Elias (Sícoris Club) 7/5 6/4
Jan Rubio guanya a Oscar Traid (CT Urgell) 6/2 6/7 10/4
Oscar Traid guanya a Emili Elias (Sícoris Club) 6/4 6/2
Oscar Traid perd amb Gerard Pascual (CT Lleida 6/3 6/0
Oscar Traid perd amb Jan Rubio (CT Urgell) 6/2 6/7 10/4
CADET FEMENÍ (QUADRE)
Gemma Lladonosa perd amb Núria López Tercero (CT Lleida) (2) 1/6 6/4 6/2
CADET MASCULÍ (QUADRE)
Gerard Farré (1) guanya a Esteve Torrent (Sícoris Club) 7/5 6/3
Raúl Galiano guanya a Aleix Gaya (CT Lleida) 6/2 6/4
JÚNIOR MASCULÍ (QUADRE)
Jordi Buira perd amb Marc Anelo (Sícoris Club) 6/3 1/6 7/5
Icar Caselles (2) guanya a Marc Mateo (CN Lleida) per 6/0 6/3
+35 (QUADRE)
Juan Roma no juga per lesió
+45 (QUADRE)
Toño Rubio perd amb Josep Talavera (2) (CN Lleida) &74 6/2
ABSOLUT FEMENÍ (QUADRE)
Mireia Pérez guanya a Eulàlia Culleré (CT Lleida) 6/1 6/4
ABSOLUT MASCULÍ (QUADRE)
Llorenç Lladonosa perd amb Hugo Palomar (1) (CT Lleida) 6/2 6/0
Icar Caselles guanya a David Cor (2) (CN Lleida) 6/1 6/3